41.247.10 - CRYO 8 - Kovinska bučka, 230 ml
8,29 € +DDV
| Zaloga |
3.008 |
Osnovni podatki
| Koda | 41.247.10 |
| Model | CRYO 8 |
| Opis | Čutarica CRYO 8 ima sodoben dizajn, ki jo naredi prepoznaven in privlačen promocijski izdelek. Izdelana iz nerjavečega jekla 304 z enoslojno konstrukcijo zagotavlja vzdržljivost, odpornost proti koroziji in zanesljivo vsakodnevno uporabo. S prostornino 230 ml je praktična za različne priložnosti, njena ravna površina pa zagotavlja idealno podlago za lasersko graviranje. Prihaja v darilni škatli, pripravljena za korporativno obdarovanje in promocijsko uporabo. Ključne lastnosti: Material: nerjavno jeklo 304 • Konstrukcija: enoslojno • Prostornina: 230 ml • Praškasti premaz v črni barvi • Darilna škatla • Ni primerno za pomivalni stroj • Ni primerno za mikrovalovno pečico |
| Znamka | CASTELLI |
| Barva | Črna |
| Dimenzija | 14.8 x 8.3 x 2.9 cm |
| Paket | 64/1 |
| Neto teža | 0.00 kg |
| Tisk | Laser |
| Dodatki | Darilna embalaža |
| Material | Stainless steel, Nerjaveče jeklo |
| Zmogljivost | 230 ml |
| Črtna koda | 8605073886906 |
Podatki o tiskanju
Logistične informacije
| Kosi na škatlo | 64 koščke |
| Škatle dimenzije dimenzije | 0 x 0 x 0 m |
| Teža bruto kartona | 0.00 kg |
| Volumen kartona | 0.00 m3 |
| Država izvora | Kitajska |
| HS koda | 732393000000 |
Podobni izdelki
blizu
blizu
blizu
blizu
blizu

